DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Rekreace

Na co se zaměřuje náš průvodce

Nevyhledáváte-li komerční turistiku s globálními cestovními kancelářemi, jste tu správně. Jsme ochotni zajistit program v takovém rozsahu, jaký Vy si žádate, nikoliv ten, který různé cestovní agentury předkládají Vám. Samozřejmě, pokud necháte volbu na nás, jen s požadavky místa, času, druhu ubytování, zkusíme najít a vytvořit program tak, aby Vaše rekreace byla nezapomenutelná.

Nabídka je vhodná víceméně pro individuální turisty, studenty škol, kteří nás mohou využít pro své studijní účely a také pro rodiny.

Pokud si myslíte, že se nemáte na Vaše vysněné místo jak dostat, od toho jsme tu my.  Stejně tak, pokud si nejste zcela jisti cílem. Můžeme Vás na oblíbené místo jen dostat a dále se nikterak nestarat, pobývat v blízkosti Vaše destinace, aniž bychom zasahovali do Vašeho soukromí, ale byli nablízku pro případ potřeby klidně až do odjezdu domů nebo naopak pobývat s Vámi a vytvořit zajímavý doprovodný program. Zaleží čistě na Vás. Píšeme tu pořád v množném čísle, ale nebojte se, jel by s Vámi jen jeden naprosto diskrétní a zkušený člověk. Dopravíme Vás našim vozem, tj. můžete být max. 4, při větším počtu si musíme vypomoci půjčovnou aut a nebo další autodopravou nebo pojedou třeba i Vaši známí ve svém vozidle. Tedy pokud nás osloví větší skupina, např. škola, musíme si autobus zajistit. Není problém pro nás "ležet" u moře, ale raději rekreace procházkové, výletní, mohou být i dálkové pěší pochody (klidně 50 km i více), či extrémnější terén. A je nám úplně jedno, zda v zimě, na jaře, létě nebo na podzim.

Oblast, na kterou se specializujeme je Slovensko. (obrázky ze Slovenského ráje na jaře, Vysokých Tater v létě, Velké Fatry na podzim a Nízkých Tater v zimě)

Jsme schopni kromě dopravy od 1 000 Kč do 3 000 Kč/40 - 120 € nalézt i ubytování od 5€ za os./noc nebo i luxusní v ceně přes 200€ za os./noc. Samozřejmě i v Českých koutech se vyznáme a neurazíme se, když budete chtít s námi i do jiných zemí. Stejně jak bohaté Švýcarsko, tak i chudá Albánie dokáže okouzlit.

Nemáme sice nikde na světě žádné smluvní zařízení s rezervací, avšak jsme schopni najít zázemí odpovídající Vašim potřebám, aniž bychom požadovali provize. S některými máme osobní zkušenosti. Výslednou kalkulaci Vaší rekreace rádi zašleme. Pokud tedy zamýšlíte cestovat s námi, již teď se těšíme.

http://srdicko.snadno.eu/Kontakt.html , případně http://srdicko.snadno.eu/Vzkazy.html