DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Klientský účet

Máte rádi slevy a výhody?

My takto budeme rádi za věrné a stálé zákazníky a pouze jim budeme nabízet výhody a dárky.

Nabídneme Vám totiž pohodlný způsob placení předem v hotovosti nebo převodem na účet. Jakmile totiž obnos na náš účet dorazí, předplatili jste si nás před odstatními a jste to Vy, kdo máte přednostní vyřízení.

Ukažeme Vám to na příkladu:

              Od paní A. B. obdržíme 400 Kč ( nebo zůstane z předešlé doby) a její požadavek bude znít: v pondělí prosím nakupte léky pro maminku a prosím, odvezte je do vesnice xy, kde bydlí, nejlépe v dopoledních hodinách. Ve středu jsem déle v práci, manžel také, můžete mi nakupit 4 ovocné jogurty značky ... , 4 tvarohové koláče, 2 1,5-litrové lahve neperlivé minerálky a vyzvednout mne s nákupem u zaměstnání?

               Paní A.B. nakoupíme léky (mohou být i na předpis, pokud dostaneme svolení) za 80 Kč, odvezeme je do vesnice, kam si podle tarifního rozpětí budeme účtovat 50 Kč. Ve středu nakoupíme 4 jogurty každý za 8 Kč, 4 koláče každý za 6 Kč, 2 lahve každou za 9 Kč a přičteme za cestu podle tarifu 20 Kč.

               80+50+32+24+18+20 = 224 Kč, paní A.B.  tak zbyde na účtě 176 Kč, které můžeme použít na příští její transakce. Další týden bude dcera paní A.B. slavit narozeniny, manžel bude mít v práci odpolední a paní bude chtít zakoupit halenku její oblíbené značky, jenže ví, že odpoledne po práci nepojede nic nazpět. Pojede, paní A.B. se může obrátit na nás a my ji k obchodu přivezeme, počkáme a odvezeme zpět (třeba takto) nebo k obchodu se dostane a s námi pojede jen zpět.

Právě jen zákazníci s klientským účtem, ve kterém uvedou svůj tel. kontakt, případně email, mají šanci, pokud se nám nedovolají, abychom se my jim ozvali zpět.

Nemusíte se bát, že si naplníme konto tak jako kampeličky a různé pojišťovací spolky a jakmile dosáhneme svého, utečeme neznámo kam. Registrovaní zákazníci dostanou potvrzovací sms + email o zaevidování platby a celkové výši svého konta u nás.

Samozřejmostí pro zaregistrované zákazníky s Klientským účtem je i možnost záporného konta do hodnoty -500 Kč u fyz. osob, u práv. osob ( podle IČO) do hodnoty -2000 Kč.