DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Kontrola a reference

Známe z praxe postupy pro kontrolu kvality prodejců v různých odvětvích, ať již v restauracích, obsluhy čerpacích stanic, prodejnách telekomunikačních operátorů, elektroobchodů, supermarketů, stánků, veletrhů či i pouliční aktivní prodej např.: kosmetiky.

V Česku se poslední dobou rozmáhá nový "národní sport" stěžování si. I my si velice rádi stěžujeme na nepřirozené nedostatky a také některé z nich rádi publikujeme. Proto, máte-li firmu, se nás nebojte oslovit, naše poznatky Vám předáme a Vy takto dostanete do ruky nástroj na odstranění závad a všeobecně pro efektivní zkvalitnění Vašich služeb, jelikož ani konkurence nebude spát. Z praxe víme, že nejedenkrát byl náš názor vyslyšen. Váš obchod/Vaši službu zhodnotíme dle Vámi zadaných kritérií, případně navrhneme námi známé, za dohodnutou úplatu nebo protihodnotu.

Může se ale také stát, že právě Vaši provozovnu navštívíme po tajnu, neočekávaně, během našich ostatních misí, ale v tom případě neručíme za výsledky, když si odneseme jakýkoli zajímavý poznatek.

Stejně tak můžeme kdekoliv provádět sledování pro Vaše statistické účely. Ať už se jedná o průzkum vytíženosti dopravy, návštěvnosti apod. Máme ve voze záznamovou videokameru pro snímání aktuálního pohybu na cestě.

Vaši misi po dohodě rádi splníme i za hranicemi ČR.