DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Nakupování a Zásilková služba

Našim prvotním záměrem bylo přiblížit Vám domů nákup a zboží, dle kritérií, které si sami u nás zadáte. Máme zkušenosti s rozvážkovou službou nejen po Kraji Vysočina.

Sami si zadejte zboží od Vašeho obchodníka a přibližný termín, kdy Vám jej dovezeme. Případně zadejte jen druh zboží a max. akceptovatelnou sumu za jeho jednotlivé kusy a my se postaráme, kde tohle nakoupit. Můžete k tomu využít i náš odkaz http://srdicko.snadno.eu/e-shopy-a-akcni-nabidky-prodejcu-pro-Vas.html . Teoreticky lze toto skloubit i s další službou, např. pokud Vaše dítě studuje ve větším městě (Jihlava,Brno) a Vy víte, že zde je možnost získat Vaše zboží za výhodnějších podmínek.

Pro firmy nabízíme rozvoz jejich zásilek ke svým zákazníkům. Pozor, nikoliv naši aktivní prezentaci za účelem následného prodeje, nedohodneme-li se jinak. Pouze dané zboží daným zákazníkům.

V dohledné době bychom rádi nabídli možnost sledovat Vaši zásilku online nebo také uvažujeme o mobilním bezhotovostním platebním terminálu. Můžete využít našeho videozáznamu a shlédnout jak a kudy vaše zásilka přichází a co se děje před naším vozidlem.